Referencje naszych klientów

Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu kilka referencji naszych klientów, dla których realizowaliśmy parę projektów. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i motywację skierowaną w naszym kierunku, dzięki takim opiniom mamy świadomość że idziemy w dobrym kierunku i nasze prace są doceniane.


„Współpracę z firmą BedStudio.pl nawiązaliśmy w 2011roku. Firma wykonała dla nas stronę internetową. Zaproponowano nam ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne oraz serwis www wyposażony w system samodzielnej edycji co pozwala nam na szybką aktualizację zamieszczonych na stronie treści. Ponadto firma BedStudio.pl świadczy dla nas usługi hostingowe i modyfikuje serwis www w miarę zgłaszanych potrzeb.

Polecamy firmę BedStudio.pl jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty."

Dyrektor przedszkola im. Pluszowego Misia w Pawonkowie Ilona Parys-Małczak


Witam Państwa - pragnę zamieścić swoją opinię dotyczącą współpracy z firmą BedStudio Wiktor Bednorz , która to współpraca istnieje od samego początku powstania firmy . To moje biuro , z dnia na dzień widziało rozwój tej firmy, koncepcje , pomysły i ich realizacje .

Pan Wiktor Bednorz we współpracy z naszą Kancelarią dał się poznać jako osoba energiczna, komunikatywna, kreatywna , łatwo nawiązująca kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się zarówno pracując samodzielnie, jak i w grupie . Jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę , która pozwala mu tworzyć co raz to nowe pomysły i przesięwzięcia. Powierzone sobie zadania i cele realizuje systematycznie, dokładnie i rzetelnie czego dowodem może być poszerzający się krąg klientów jego firmy .

Pan Wiktor Bednorz potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych a kiedy trzeba działać szybko - zachowuje spokój.Jest osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności i jest otwarty na nowe wyzwania. Polecam Państwu współpracę z młodym ambitnym , człowiekiem , którego przede wszystkim wiedza , doświadczenie oraz uśmiech , kultura osobista i dobry humor daje pozytywną energie na cały dzień .

 mgr. Joanna Konarska


"Dzięki elastyczności pracowników BedStudio, ich pozytywnemu nastawieniu do klienta, komunikatywności oraz wysokiej kulturze osobistej współpraca stała się przyjemnoscią. Cenimy tę firmę za kreatywność, innowacyjność i pomysłowość przestawianych rozwiązań, a także za rzetelność i umiejętność wyjaśniania trudnych kwestii technicznych w jasny i klarowny sposób dla osób niezorientowanych w temacie. Możemy zapewnić, ze z usług BedStudio na pewno jeszcze skorzystamy i polecamy ją jako godnego zaufania partnera."

Zakład Stolarski JAN CZAJA 


Studio godne polecenia, firma wie, czego klient oczekuje :)

Dawid Czapla

 

 


Nasza współpraca z BedStudio układała się bardzo dobrze. Właściciel okazał się być osobą o dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej, a także mającą profesjonalne podejście do realizowanego zlecenia. Ważna dla nas okazała się również jego kreatywność oraz komunikatywność. Dzięki wspólnej współpracy stworzyliśmy naszą stronę internetową, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Firmę BedStudio polecamy zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych, wyróżniających się swoją niepowtarzalnością i indywidualnym podejściem. Z wielką przyjemnością polecamy ! 

FOTO – FILM KRYSPIN


O naszym wyborze firmy BedStudio do stworzenia strony internetowej oraz innych produktów reklamowych dla Studia Urody "Kwiat Lotosu" zdecydowały poznane jej wcześniejsze realizacje dla innych klientów. Projekty BedStudio wyróżniają się od innych wysoką jakością, nowatorstwem, są po prostu ciekawe. Nasza współpraca przebiega bez zastrzeżeń w miłej atmosferze - nie tylko podczas tworzenia projektów ale również później np. w celu pomocy z korzystania lub modyfikacji strony internetowej. BedStudio charakteryzuje dbałość o dostosowanie się do potrzeb klienta, jednocześnie ograniczając do minimum ponoszone koszty. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Małgorzata Piosek