Portale internetowe

Zajmujemy się projektowaniem portali społecznościowych "pod klucz".

Intencją projektowania portali jest namówienie użytkownika do tego, aby swoją każdą podróż po Internecie zaczynał właśnie od stworzonego portalu. Ma się to odbywać niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana ma w danej chwili ochotę poczytać najświeższe wiadomości czy posłuchać ulubionej muzyki.

Umożliwiamy swoim klientom pełną integrację wszystkich portali społecznościowych z czołowym socialem Facebook.com. Dlaczego? Ponieważ Facebook jest najlepszym w tej chwili miejscem własnej reklamy. Każde udostępnienie przez znajomego linku na FB naszego portalu pozwala go zobaczyć kolejnym kilkuset użytkownikom, oni natomiast udostępniają to swoim znajomym, natomiast Ci kolejnym i w ten sposób powstaje olbrzymia pajęczyna zasięgu jednej informacji wśród tysięcy ludzi, dosłownie za FREE.

Nasze portale posiadają min. takie moduły jak

  • Korespondencja pomiędzy użytkownikami 
  • Web Czat - z aktywnymi użytkownikami
  • Promowanie wyróżnionych eventów, galerii, zdjęć, grup
  • Zaawansowany i intuicyjny panel wyszukiwania
  • 100% bezpieczeństwa swoich danych

 

Przedstawiamy Państwu przykład wykonanego portalu społecznościowo-rozrywkowego jakim jest IPI24.pl. Setki wypitych kaw i motywacja pozwoliła nam stworzyć nasz autorki projekt portalu, którego marka buduje się do dnia dzisiejszego.

Dlaczego system na którym budujemy portale jest najlepszy na rynku?

 

Social Network

Profile użytkowników

Galeria zdjęć

Filmy

Portal społecznościowy, tablica wydarzeń na której znajdują się wszystkie aktualne działania użytkowników, powiadomienia, mailingi między użytkownikami, czat w trybie life. To właśnie jest portal dzięki któremu zbudujesz swoją witrynę! Informacje o użytkownikach? Z jednej strony możemy stworzyć kolejnego facebook'a, z drugiej natomiast naszymi użytkownikami mogą być przecież firmy które będą się promować na naszym portalu, firmy które przyciągną wielu potencjalnych klientów. Użytkownicy portali społecznościowych spędzają godziny na przeglądaniu zdjęć swoich znajomych. Na naszym portalu oferujemy użytkownikom możliwość podzielenia się swoimi wspomnieniami i katalogowaniu swojej przeszłości. Najlepszym sposobem utrwalenia swoich wspomnień jest wykonanie filmiku i wrzucenie go później do sieci. W naszym portalu umożliwiamy swoim użytkownikom na wgrywanie filmików, bądź dołączanie filmików z innych źródeł w internecie.