Projekty graficzne

Nieodłącznym aspektem tworzenia stron, sklepów, jakiejkolwiek reklamy w internecie czy też reklamy outdoorowej jest profesjonalny projekt graficzny.

Nasza firma oferując pełen pakiet swoim klientom, również wykonuje różne projekty graficzne, min.:

 

Logotypy firm

Identyfikacja wizualna jest podstawą każdej firmy. Dobrze wykonany logotyp staje się jednocześnie podpisem każdej firmy i znakiem zapadającym w podświadomość klientom. Pozwala bezbłędnie identyfikować markę.

 

Wizytówki

 Nieodłączną i podstawową częścią identyfikacji wizualnej firmy są wizytówki. Pełnią one przeważnie rolę informacyjną aniżeli reklamową. Projektujemy wizytówki w dwóch najpopularniejszych formatach, czyli 90x50mm oraz w formacie biznes karty 85x55mm. Wizytówki zamawiane przez naszą firmę mogą zostać wykonane na różnych grubościach papieru, oraz z dodatkowym foliowaniem. Sami zawsze proponujemy firmie najodpowiedniejszą formę wydruku, tak by wizytówki mimo swoich małych rozmiarów pozwoliły zainteresować przyszłego klienta swoim wyglądem.

 

 
 
 

Ulotki

Najczęściej wybieraną formą reklamy drukowanej jednak są ulotki, na których zamieszcza się głównie informacje o aktualnych/nadchodzących ofertach, produktach czy też ofertę handlową firmy. Nasi graficy postarają się aby wykonana ulotka dla Państwa firmy trafiła do docelowej grupy odbiorców czyli do potencjalnych klientów. Pomożemy w wyborze formatu ulotki czy też dobraniu treści merytorycznej tak by reklama była jeszcze bardziej skuteczna. 

 

 
 
 

Katalogi

 Katalog to kilkunastostronicowa książka, która posiada informacje wraz z ilustracjami o określonych produktach/portfolio producenta. Natomiast "folder" to informacje dotyczące ogólnie jednego produktu. Mówi się o katalogach i folderach że są przedstawicielami firm, jest tak dlatego że zachęcają one klienta do zakupu danego produktu, manipulują nim. Jeśli taka reklama jest dobrze wykonana może umożliwić dużą sprzedaż, dlatego warto postawić na dobrego grafika i zespół ludzi którzy poprowadzą taki projekt do finalnego efektu.

 
 
 

Plakaty

 Plakat jest nieodzowną formą reklamy, jego głównym celem jest informowanie o nadchodzących eventach, ale również reklamowanie działalności firmy bądź wybranej linii produktów. Odpowiednia forma graficzna do treści merytorycznych daje możliwość dotarcia do dużego grona odbiorców w jednym czasie.