Strony internetowe

Nasz zespół projektuje wyjątkowe strony internetowe dostosowane do tematyki strony i grupy docelowej, przejrzystość oraz funkcjonalny interfejs użytkownika, a po za tym, szybkość, niezawodność i poprawne funkcjonowanie w popularnych przeglądarkach, to główne atuty które nas cechują.

Podnosimy swoje kwalifikacje na bieżąco, śledzimy rynek w poszukiwaniu nowego design'u, dlatego nasze projekty są na bieżąco udoskonalane, co pozwala im być wyjątkowymi produktami.

 

Chcesz wykreować swój wizerunek w internecie, rozpoczynając od stworzenia własnej strony internetowej? Wybierz interesujący cię pakiet i wyślij do nas zapytanie aby nasi konsultanci mogli po wstępnej analizie, wycenić Państwu nową stronę oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące realizacji.

     
Formularz kontaktowy
Mapka dojazdowa
Integracja z Facebookiem
Indywidualna ikona favicon
Statystyki odwiedzin
Jednolity wygląd strony
Wdrożenie do 5 podstron
Wdrożenie do 15 podstron  
Panel Administratora CMS  
Moduł galerii  
Załączanie multimediów  
Mapa Google  
Wstępne pozycjonowanie  
Szkolenie z obsługi CMS  
Slider do 5'ciu banerów  
12 m-cy pomocy technicznej  
GRATIS: Domena (1rok)  
GRATIS: Optymalizacja
GRATIS: Hosting (1rok)  
     

Pakiety wykonania stron internetowych różnią się głównie CMS'em czyli systemem zarządzania treścią, w pakiecie BUSINESS WWW, klient otrzymuje od nas stronę w której może samemu zamieszczać nowe treści na stronie. Dlatego jest to najczęściej wykonywana usługa w projektowaniu stron w naszej firmie.

Skuteczność budowanych przez nas stron gwarantuje:

Indywidualny Charakter | Wykonanie w najnowszych standardach | Zaawansowane rozwiązania strukturalne | Wyjątkowy Copywriting | Wg. zasad Usability - Intuicyjne środowisko odwiedzających