Szablony Allegro

Sprzedaż własnych produktów na allegro nie zawsze musi się obrazować ilością sprzedaży na miesiąc. Z doświadczenia naszych klientów którym wykonaliśmy szablony aukcyjne i wdrożyliśmy projekt do internetu, 90% zainteresowanych klientów kontaktuje się telefonicznie z producentem w celu dalszej realizacji zlecenia. Mowa w tej chwili o producentach którzy wystawiają aukcje w kwotach powyżej 3-4tyś złotych.

Jednak sprzedaż produktów i tych drogich, jak również tych tańszych cechuje jeden fakt atrakcyjności oferty, niezbędnym elementem uwiarygadniającym postać Sprzedającego jest profesjonalny wygląd strony jego aukcji. Przejrzysta, unikalna szata graficzna, odpowiednia kolorystyka oraz kompozycja elementów graficznych znacznie wpływa na atrakcyjność oferty i decyduje w dużej mierze o powodzeniu aukcji.

Nie możemy zapominać że konsumenci "kupują wzrokiem", dlatego odpowiedni dobrany szablon jest w stanie przykuć uwagę, wzmocnić zainteresowanie Państwa ofertą a także wpłynąć na odbiór wystawianych przedmiotów.

Zobacz nasze portfolio wykonanych szablonów na allegro wraz z wdrożeniem i przeszkoleniem klientów KLIKNIJ TUTAJ

Kreujemy szablony allegro w kolorystyce logotypowej firmy, wybieramy najważniejsze elementy które będą cechować Państwa aukcję, tworząc profesjonalny wygląd firmy.